Jsem náctiletý genius,který založil tento tým,tento web a vše co se kolem tohoto téma děje.Studuji Management Cestovního Ruchu,hrál jsem 8 let fotbal na Libuši,poté co mě pan trenér Švimberský vyhodil,tak jsem zkoušel s karierou pokračovat na Tempu a pak v Liblicích-neúspěšně,teď jsem kapitán a vedoucí tohoto klubu,toť vše o mé osobě..
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítejte na stránkách Hanspaulkového, fotbalového týmu !!!

 

Novinky

WEB přesunut na FB stránky !!!

Čtěte pozorně!!!!

Příprava na sezonu JARO 2010

Nová sezona se blíží a tím i první start v 7.hanspaulské lize. Příprava na tuto soutěž nám začíná 21.2. dvěmi přátelskými utkání od 15h na Hamru proti Catchers, zápasy nás budou stát 250 Kč, tudíž každý sebou alespoň 40 Kč. Dále máme naplánováno na 27.2. plážový turnaj opět na Hamru od 8h, na tento turnaj jsme poskládali tým s těchto lidí: Karbani, Prchal, Ondrášek,Pepa, Filip, Pišlík a dále tři lidi z jiných amaterskych klubů. Na další týden tedy 7.3. plánujeme další přátelák proti Bamboocha city, čas a den bude určen později. Dále je potřeba zaplatit startovné na další sezonu, takže každý přinese 250 Kč v co nejbližší době.

Příprava:

21.2. Přátelák - Hamrsport Bráník - 15:00 - Catchers
27.2. Plážový turnaj - Hamrsport Bráník - 8:00
7.3. Přátelák - Hamrsport Bráník - ??:?? - Bamboocha City

Neoficiální rozlosování týmů Hanspaulské ligy do skupin pro sezónu Jaro 2010

7.G

1.FC Lehovec
Devils of Zderaz
Half and Half FC
Hashlerka THC 1993 B
Houbařův Ráj
Klub odložených mužů
Malvazinky 1.FC
Nulová šance
Pěstební dělnice
Prague United
Profesoři
Team Motivated
Upraveno, přidáno, změněno:
1.Doplněny reportaže od 6.kola pouze bohuzel ze stranek hanspaulky
2.Pridany fotky z fulhamu
3.Sjednoceny finance
4.Odstraněna rubrika trenink snad kazdy uz zná, že v patek ve 4 na školnim hřišti smolkova
5.Dokončeno hodnocení hračů za uplinulou sezonu
6.Spuštěny ankety a volba kapitána na novou sezonu
7.Nová paska
POSTUP !!!!!!
     Přesně před rokem se parta nekalých živlů (náš tým) sešla u piva, kde vznikl tento pozoruhodný tým plný neuvěřitelných nadějí českého fotbalu. První sezona neproběhla podle našich představ, nicméně co jsme také čekali, naučili jsme se těžkým mravům osmé ligy, pár týmů jsme porazily, nasbírali zkušenosti a ba i dokonce jsme hráli o postup, bohužel se v posledním zápase nesešel tým hvězd, jak tomu bylo po celou dobu sezony, ale tým plný vožralých držek z předešlé akce plných narozenin. Teď dost historie, vraťme se do přítomnosti a to k suverénímu postupu Klubu odložených mužů. Začátek soutěže se vydařil, porazili jsme adepta na postup Sexy Prdele s čistým kontem, pak následovalo opět vítězné utkání s nulou a do třetice jsme opět kralovali vítězstvím 4:1, které nás posunulo do roli favorita na postup. Od té doby jsme byli suveréní, nikdo nás nezastavil do osmého kola, kde jsme trpce narazili a dostali slušnou sprchu od pozdějšího mistra 10:2. Bohužel jsme se nechali vyvést z míry a hned v dalším kole jsme utrpěli remízu 3:3, toto bych označil za zlom v sezoně, kdy jsme si málem nechali utéct postup. A tak jsme tedy čekali do posledního kola, kde jsme si to na férovku rozdali s Pretoriánama o postup, naštěstí pro nás vítězně 3:0. Pak už jsme jenom slavili a slavili... Snad se alespoň v té sedmičce ohřejeme..:) Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům za jejich úžasnou sezonu. GRATULUJI !!!
11. kolo Praetorians FC - Klub odložených mužů 0:3 (0:2)
Hosté měli větší vůli po vítězství a skvěle jim fungovala obrana. Když už nějaká šance prošla, gólman ji chytil.

Sestava:
J. Karban, O. Prchal, M. Jiroušek, T. Karban, J. Kövešlygety, O. Nekola, J. Pecháček, M. Pišl, D. Sádlík, F. Sekanina, P. Šterba, J. Voráček, M. Zeman

Góly:
5. 30. M. Zeman, 53. D. Sádlík
10. kolo Klub odložených mužů - Outsiders 5:4 (5:1)
Outsideři mohou jen litovat nedochvilnosti svých hráčů, protože zatímco v první půli hráli pouze ve čtyřech v poli, po doplnění stavu ve druhém poločase mocně dotahovali.

Sestava:
J. Karban, O. Prchal, T. Karban, J. Kövešlygety, J. Mička, J. Pecháček, M. Pišl, D. Sádlík, F. Sekanina, P. Šterba, J. Voráček, M. Zeman

Góly:
1. P. Šterba, 2. 23. J. Karban, 18. M. Zeman, 26. J. Pecháček
9. kolo Minor subject - Klub odložených mužů 3:3 (2:2)
Klub Odložených mužů byl v průběhu utkání fotbalovější a tak je s podivem, že se k vůli zisku alespoň jednoho bodu jeho hráči tolik nadřeli a od 23 minuty dotahovali náskok hostů.

Sestava:
M. Zeman, P. Šterba, F. Sekanina, M. Pišl, J. Pecháček, O. Nekola, T. Karban, O. Prchal, J. Karban

Góly:
26. M. Zeman, 41. O. Nekola
8. kolo Klub odložených mužů - 1.FC Lehovec 2:10 (1:4)
1.FC Lehovec předvedli perfektní fotbal.

Sestava:
J. Karban, T. Karban, J. Kövešlygety, O. Nekola, J. Pecháček, M. Pišl, O. Prchal, F. Sekanina, P. Šterba, M. Zeman

Góly:
6. M. Zeman, 33. J. Pecháček, 47. OG
7.kolo Klub odložených mužů - Šílené veverky 4:1 (3:0)
Krásný výkon týmu Odložených mužů, kteří rozhodli do poločasu třemi góly. Slabší Šílené veverky se snažily bránit, zvláště pak hlasitými vulgárními projevy hráče Veselého, který jak svým výkonem na hřišti, tak ústním projevem dělal akorát ostudu svému týmu.

Sestava:
O. Prchal, J. Karban, T. Karban, J. Kövešlygety, O. Nekola, J. Pecháček, M. Pišl, F. Sekanina, P. Šterba, J. Voráček, M. Zeman

Góly:18. 28. O. Nekola, 29. M. Zeman, 53. T. Karban
6.kolo Klub odložených mužů 5:2 Hyens United
aneb jak jsme zkazili Prcimu náběh na rekord
Psala se sobota 24. října a naše parta Odloženců se opět sešla na hřisti Zárubova a opět v hojném počtu. Dorazili téměř všichni. Chyběli jenom David a Kubík. Zápas měl výkop v 15. hodin. Jak se nám daří tak na naše zápasy přišli i fanoušci. Většinou tedy z řad našich slečen a našich kamarádek, které byly všechny netrpělivé jak se jejich borečkové dnes předvedou. Na to byl zvědaví i kameraman televize „TV Odloženci“, která se má později vyrovnat televizím jako Chelsea TV a podobně, Martin Kotrba a známá komentátorská hvězda Petr “Bosák“ Šiller. Takže jsme probrali celkové osazenstvo dnešního zápasu a teď již k samotnému průběhu. Zápas začal v poklidném tempu, ale přeci jenom jsme od začátku diktovali spíše tempo my. Měli jsme i spoustu pološancí, ale jako první se prosadil náš kapitán Honza Karban, který tak vstřelil již svůj 6. gól v letošním ročníku prestižní Hanspaulka league. Dlouho se potom na ploše nic moc nedělo. My jsme útočili a soupeř čekal na rychlé brejky. Z některých jsme měli dokonce strach aby soupeř branku nevstřelil, ale věděli jsme, že i kdyby se něco podělalo tak Prci podrží. Tak kolem 20. minuty se najednou dostal do úprku Martin Pišl a svým klasickým haluz gólem překonal hostujícího brankáře podruhé. Haluz gólem zde myšleno to že šel sám na brankáře a přehodil ho kolenem. Klid do poločasu obstaral ještě Michal Jiroušek, který vstřelil velice přetěžký gól, když musel po skvělé práci nohama doklepnout míč do prázdné branky, po nahrávce Martina Pišlíka. Poločas tedy 3:0. Na normálním stadioně by fanoušci oslavovali vítěznými ódamy své mužstvo, ale naše náročné publikum nám mlčením dokazovalo, že výsledek 3:0 sice dobrej, ale že chtěj minimálně bůra. Naběhli jsme na plac a chtěli jim ukázat, že na to máme a od začátku jsme soupeře opět zkousli a snažili ho dorazit. Ovšem Hyeny zešíleli a výsledkem toho bylo snížení na 3:1. Ovšem za chvíli podcenění soupeřovi obrany využil Martin Zeman, který vstřelil moc pěkný gól, když obstřelil hostujícího brankáře, po nádherném výkopu od Prciho. Ovšem Hyens United ještě zdramatizovali když po chybě obrany se dostali dva jejich útočníci před bránu a ani Ondra “Čaroděj“ Prci nedokázal brance zabránit. Poté ještě Honza dokázal že to s korunou krále střelců myslí vážně a přidal svůj druhý gól v zápáse, ve kterém jsme nakonec zvítězili proti statečně bojujícímu soupeři 5:2. Jediný smutný byl Ondra, který chtěl dokázat celému světu že ani Casillas ani Buffon nebo snad Petr Čech, ale že on je ten nejlepší na světě, bohužel naše obrana, mu nechtěla dopřát lepší angažmá, protože Ondro, my tě máme rádi a chceme, abys kopal s náma a vychutnal si úspěchy jen a pouze s “Odložencema“. Ke konci bych chtěl dodat, že dnešní výkon byl velice dobrý a všichni hráči zasloužej pochvalu. Vždy se dá něco vylepšit, ale to již není podstatné. Podstatné je že jsme zápas od zápasu lepší a do té sedmičky si prostě zasloužíme jít. AŤ ŽIJOU ODLOŽENCI!!!

Sestava: Ondra Prci(6/10)- Jan Karban“C“(7), Filip Sekanina(6), Martin Pišl(6), Martin Zeman(6), Ondra Nekola(6),Jarda Voráček(6), Pepa Pecháček(6),Tomáš Karban(6), Michal Jiroušek(6), Honza Mička(6), Brazilec(6)
5.kolo Hodko Hills 0:4 Klub odložených mužů
aneb jak jsme se dostali do čela ligy
Naše další vystoupení nás poprvé v této sezóně nezavedlo na hřiště na Zárubovce, nicméně na naše téměř domácí hříště Tempa. Tým se scházel poněkud rozpačitě. Všem byla velká zima, proto se zdráhali převlékat se. První dojem ze soupeře v nás spíše vzbudil pocity, že okusíme první hořkost porážky v této sezóně. Nicméně fámy o soupeři značně předčily to, co předvedl na trávníku. Hrál se pohledný fotbal nahoru dolu. V úvodních minutách měl více na kopačkách soupeř, nicméně naši stateční odložení hoši se nedali. Závary před brankou řešil výborně golman Prci společně s perfektně fungující obranou. Jakmile teplota našeho obvodového cévního systému stoupla, začali jsme se soupeři vyrovnávat. Ba dokonce jsme se dostali do tlaku a podařilo se nám vstřelit první gól v utkání o první flek. Prvního góla střelilo naše eso, Martin Zeman. Po vstřeleném gólu se naše hra uklidnila, nicméně hrát jsme nepřestali. Po chvíli přidal druhý gól kapitán týmu Jan Karban, jenž přesnou střelou zaskočil golmana. Po změně stran jsme spíše kontrolovali hru, snažili jsme se o to abychom zbytečně neinkasovali. To se nám povedlo, naopak obávaný shooter Jan Karban přispěl dalším zářezem na své pažbě prudkou přhrávkou před bránu přihrával Martinu Zemanovi, ale míč se k němu nedokutálel a tak si domácí hráč dal vlastňáka do úplně odkryté kasy. Konečné skóre kosmeticky upravil Filip Sekanina. Za zmínku stojí ještě parádní střela mladšího z bratrů Karbanů, totiž Toma. Ten ukázal, že umí nejen dobře zachytat, ale také parádně vystřelit. Zhruba na polovinu hřiště letěl skákavý balón, tak co s tim, vznesl se do vzduchu napřáhl a větší ránu tento zápas neviděl. Škoda jen, že se golmanovi podařilo tuto báječnou střelu vyrazit z podbřevna. Nakonec jsme zaslouženě vyhráli 4:0.

Sestava: O. Prchal(8/10) - J. Karban(7), J. Kövešlygety(6), J. Pecháček(7), M. Pišl (6), D. Sádlík(6), F. Sekanina(7), P. Šterba(6), J. Voráček(5), M. Zeman(6)
4.kolo Klub odložených mužů 4:2 Gremio
aneb jak náš rychlý nástup rozhodl
Opět po týdnu jsme se sešli na již známém hřisti u školy Zárubova, kde jsme měli sehrát náš poslední zápas ze škály 4 matchů u této školy. Sešlo se nás opět spoustu. Tentokrát chyběl jenom David Sádlík, který odjel užít volného víkendu a také Pavlík Štěrba, který nám držel palce v horečkách doma v posteli(Tímto mu posílám pozdrav a doufám že v pátek dorazí již v plné síle na trénink). Na začátku byla taktika jasná. Dát rychle gól. O to se měla postarat první koule, kde v obraně nastoupil Pepa Pecháček s Ondrášem Nekolou, ve středu měl hru koridovat Michal Jiroušek a do útoku se postavil Honza Karban s Martinem Zemanem. Začali jsme opravdu tuhým náporem, soupeř pouze odkopával naše ataky, a tyto odkopy sbírali naši hráči s přehledem. Obrana skvěle rozehrávala, útočníci nabíhali a tým Gremio stačil zezačátku pouze koukat. Taky jsme ve druhé minutě vstřelili úvodní gól. Pepa Pecháček poslal balon Michalu Jirouškovi do strany, výborně si naběh, Michal mu balon vrátil, Pepa ho poslal i trošku se štěstím na Martina Zemana, který to dal brankáři nad nohou a vedli jsme 1:0. Druhý gól přišel po chvíli, kdy se naše pětky vystřídali, stále jsme tlačili, míč sebral po odrazu Ondra Nekola a pěknou střelou k tyči nedal brankáři Gremia podruhé šanci. Počáteční tlak jsme ještě mohli využít. Michal Jiroušek si opět výborně naběh, poslal baon na Honzu Mičku, ale bohužel. Ale jeho čas měl teprve přijít. Poté se však hra zklidnila, my jsme polevili a hráči Gremia začali vystrkovat růžky. Aspoň že soupeř spolupracoval a nevyužil žádný ze svých náznaků šancí. Poločas tedy 2:0 a na lavičce zavládla uvolněnější nálada.Do druhého poločasu jsme nastoupili s týmem Grémia ve vyrovnané partii. Až do 46. minuty se stali pouze dvě zajímavé situace. Nejdříve tým grémia napálil tyč, ale Tomáš Karban očima jistil(Tomáši pozor na to:-)) a také šance Filipa Sekaniny, ale bohužel místo střeli volil nahrávku a šance byla v háji. A pak se zjevil Christiano Ronaldo v sněhobílém dresu Realu Madrid v záři podzimního slunce a patičkou zasunul po nahrávce ze strany balon mezi nohy brankáře. A poté z tohoto zářivého slunce vyběhl Honza Mička oslavovat svůj první gól za náš tým. Tento gól měl taky naši hru uklidnit. Bohužel dvě minely našich obránců během dvou minut vrátili tým Gremio do hry. Avšak naše obrana nepřipustila už žádné nesnáze a ještě k tomu, po chytrém centru Janka, dvě minuty před koncem pěkně do balonu skočil Martin Zeman a svým druhým gólem v zápase definitivně rozhodl o tom, že náš tým ani ve čtvrtém kole neztratí.
3.kolo Klub odložených mužů 4:1 Střelci 1.FC
aneb jak jsme mohli jít zvesela na oslavu narozek
Jako skoro každý týden jsme se sešli na sobotní hrátky s mičudou. Tentokrát jak jinak než u školy Zárubova, kde se nám letos velice daří a zatím jsme nedostali gól. Když se daří tak hráči chodí a i dnes jsme se sešli ve velice slušném počtu, mimo Honzy Mičky, který je stále nezvěstný. Zápas začal pomalým oťukáváním, ale již v tomto oťukávání jsme začali dokazovat že dnes budeme mít navrh. A poté začal příběh dnešních tyčí, ve kterém hrál hlavní roli náš kapitán Honza Karban. Nejdříve mu Ondráš Nekolů krásně nahrál před lehce odkrytou bránu, golman skákal, Honzík vystřelil, ale balon oťukal pouze obě dvě tyče a ukryl se brankáři v rukavicích. Asi za dvě minuty dnes výtečně hrající Martin Zeman utekl po lajně, poslal Honzovi míč před prázdnou bránu a náš kapitán samozřejmě nezklamal a připsal si na svůj účet další tyčku. Po této tyči odešel střídat a zlostí sundal dres. A to byl asi klíčový okamžik zápasu. Později si vysvětlíme proč. Během toho co Honza rozdejchával svoji neschopnost vstřelit gól, tak ještě hezky vystřelil Martin Pišlík, a do zakončení se dostal i netradiční střelec Pepa Pecháček, ale brankář hostí dnes podával opravdu výtečný výkon, a dlouho nás trápil. Poté ale nastoupil na plac náš proklínaný kapitán a rázem jsme vedli 2:0. Jeho tři tyčky ho tak nakopli, že během chvíle vstřelil dva góly a z toho byl hezký hlavně ten druhý, kdy hezky ve skluzu dopravil míč do brány levou nohou. Před druhou brankou ještě dobře zaforčekoval Michal Jiroušek, ale jeho hezké obstřelení brankáře chytl na brankové čáře obránce hostí, a tak jsme si šli po hvizdu oznamující konec první půle odpočinout za pěkného stavu 2:0. Druhou půli jsme začali ve složení velice zajímavém, neboť tradiční útočník David Sádlík se stáhnul k Michalu Jirouškovi na beka a nevedl si v této pozici vůbec špatně. Do středu se postavil Pavlík Štěrba a do útoku obávané duo Kuba s Martinem Zemanem. Od začátku soupeře mačkali, ale stoprocentní šanci si bohužel nevypracovali. Poté nastoupila druhá koule s mozkem Ondrou Nekolou uprosřed a taky si nevedla vůbec špatně, ale stejně jako první si vážnější šanci nevytvořila. Asi v 50. minutě uklidnil tým hezkou střelou do šibenice Honza Karban a dostal se do čela tabulky střelců(aspoň tedy do naší) Další dvě šance měl Filip Sekanina. Nejdřív jsme koukali na Tomáše Karbana co tak dlouho dělá s míčem, ale on lišácky oběhnul hráče a namazal Filipovi před prázdnou branku, ale opět se ukázalo že bysme na tréninku měli trénovat hlavně střelbu do prázdné branky neboť Filip ani zdaleka netrefil bránu. Ve druhé šanci se dostal přes obránce, ale jeho střela neměla ani náznakem šanci dostat se do brány a ještě k tomu jí poslal do hajzlu. Poté hezky vystřelil Tomáš Karban, ale jeho střela skončila opět pouze na tyči. Další šanci měl David Sádlík, který oběhl jako v minulém zápase na levé straně hráče, poslal dobrý nákop před bránu, ale bohužel na něj nikdo z našich hráčů nedosáhl. Když už jsme si začali myslet, že odehrajem další zápas s nulou, tak propadl jeden z našich obránců, a i když se Ondra Prci snažil co mu síly stačili proti ráně hostujícího hráče neměl bohužel šanci, a tak skončila naše neprůstřelnost trvající krásných 178 minut, což je určitě výborná vizitka naší obrany a obou brankářů a i když se musím opakovat, tento rok chytají opravdu ve velice dobré formě. Ke konci ještě zaslouženě přidal čtvrtý gól Martin Zeman, který si ho dnes určitě zasloužil. Na závěr chci pouze dodat, že dnešní výkon již byl zase lepší, ale že nesmíme i přes skvělých šest bodů usnout na vařínech a dále odvádět poctivou práci jako dnes.

Sestava: Ondra Prci(7/10)- Jan Karban“C“(7), Filip Sekanina(5), Martin Pišl(5), Martin Zeman(7), Ondra Nekola(6),Jarda Voráček(5), Pepa Pecháček(6),Tomáš Karban(6), Kuba(6), Pavlík Štěrba(6), David Sádlík(6), Michal Jiroušek(6)
2.kolo Klub odložených mužů 2:0 Sloni na pobřeží ''B''
aneb jak jsme konečně začali hrát fotbal
V sobotu v 1h odpoledne se skoro náš celý tým sešel u školy Zárubova, kde jsme měli odehrát náš další mistrovský zápas(chyběli jenom Ondra Nekola, který reprezentoval naši rodnou Libuš ve velkém fotbale, také Martin Zeman, který šel v tričku a v pantoflích na jedno pivo a vrátil se v jednu ráno a nezvěstného Honzy Mičky). Zápas začal lehce po půl druhé. Základní pětice ve složení Honzy Karbana, Martina Pišlíka, Pepy Pecháčka, Pavlíka Štěrby a Filipa Sekáče, jež v bráně kryl postrach hanspaulských střelců Tomáš Karban, který po dnešním zápase má již 120 minut bez inkasovaného gólu a jasně vládne tabulce golmanů(sice první zápas chytal Ondra Prci, ale na to se již historie nikdy ptát nebude).Tak tato pětka začala poměrně zajímavým náporem, který vygradoval přímým volným kopem někde na hranici šestnácky. Ten se však proměnit nepodařilo. Ale i druhá pětice ze zbývajících hráčů se ze začátku s chutí pustila do soupeře a David Sádlík byl blízko gólu, ale ani jeden z jeho samostatných uníků brankou neskončil. V průběhu prvního poločasu měl ještě šanci Filip Sekáč, ale ani jeho pokus se neujal. Abychom nezapomněli na soupeře, tak musíme dodat, že jeho největší šance se urodila na konci prvního poločasu. Hráč soupeře nacentroval před naší bránu, Honza Karban na ní vystřelil a útočník soupeře jeho skvělý pokus, za nímž se už Tomáš otáčel vyrazil. Prostě štěstí v neštěstí. Půle byla tu. Odpočali jsme a vyšli jsme na soupeře s ještě větším odhodláním než na začátku a již od začátku se náš tým snažil náporu využít. Nic se nechtělo ujmout. Pokusy všech hráčů končili vedle. Ani Pepa, který trefil v polovině druhé půle dvě tyče, neměl dnes svůj den. A pak to přišlo. Dali jsme gól! Balon přihrál Honza Karban Filipovi, který zavřel oči a poslal do poloodkryté brány míč, který záhy skončil v síti! Náskok mohl pojistit Pepa, ale je vidět že společně s naším kapitánem okoukal techniky a praktiky ze stadionu kam chodí a tak i on, stejně jako Honzík netrefil prázdnou branku. Poté měli hosté nebezpečný, ale opravdu nebezpečný závar, hráč hostí byl sám před bránou, ale Tomáš i s přispěním obrany udržel balón mimo branku a tak nás utvrdil, že je na naše brankáře spoleh, dokonce poté hned rozehrál, David Sádlík si výborně obhodil hráče, pelášil co mu síli stačili, do tandemu mu šel Michal Jiroušek a Jarda Voráček, poslal dobrou náhru před bránu, ale bohužel Jarda Voráček netrefil míč. Na konci se přeci jenom tyčové štěstí přitočilo k nám a jako správný kapitán uklidnil Honza Náš tým, když bombou směřující do růžku brány orazítkoval obě tyče, od kterých se míč odrazil do sítě. Zápas nakonec skončil zaslouženým vítězstvím našeho all-star týmu 2:0

Sestava: Tomáš Karban(7/10)- Pavel Štěrba(6), Jan Karban“C“(7), Pepa Pecháček(6), Jarda Voráček(4), David Sádlík(4), Martin Pišl(5), Filip Sekanina(6), Kuba(6), Ondra Prci(6), Michael Jiroušek(6)
1.Kolo Klub odložených mužů 1:0 Sexy prdelky
aneb jak p. Karban netrefil prázdnou branku
A je tu nová sezóna na kterou jsme se všici určitě těšili a proto jsme se sešli v hojném počtu. Přišel téměř celý tým, až na Járu Voráčka, který je nezvěstný. V týmu bylo vidět velké odhodlání a tudíž jsme se sešli už půlhodinku před zápasem, na místo dnešního konání, na Zárubovku. Rozkopali jsme brankáře tak důkladně, že jsme ho hned zranili a tak dnes chytal Ondra “Prci“ Prchal. Po rozehřívacím báčku dorazil Pavel a už jsme nastupovali na hřiště. Michal Jiroušek měl dnes ohromně přesnou mušku, pač se mu podařilo překopnout při rozkopání zdejší školu. A pak to začalo. Rozhodčí fouknul do píšťalky, kapitáni si přátelsky podali ruce a mohli jsme z vesela začít. Od začátku se tvořil vyrovnaný zápas ve kterém měli malinko navrh Sexy prdelky, a dokonce se dostali i do pár slibných šancí, ale nic z toho nebylo. A poté se to stalo. Rozhodující moment celého utkání.cca. 15 minuta. Sexy prdelky odkopávali balon, Michal Jiroušek vyhrál souboj, přisunul Honzovi Karbanovi, který vystřelil, z pohledu beka to vypadalo že nahrává, ale tak i tak, bylo to výborné řešení situace, balon se snesl na hlavu Filipovi, který pěkně zamířil pod břevno a vedli jsme. Po brance, která nás měla nakopnout, jsme se zatáhli a čekali na soupeře. A do konce poločasu to vypadalo, že i soupeř čeká na nás. Vyjímkou byly dvě situace. První těsně po gólu, kdy brankář soupeře zmatkoval, ale David Sádlík i přes svůj důraz nedokázal protlačit balon do branky a druhá cca. z 25 minuty kdy se opět Michal Jiroušek vydal na výlet, akce se dostala do přečíslení, ale mířil pouze pánu bohu do oken.Poté se mu ještě podařila vyrobit fatální hrubka, ale soupeř bohudík nepotrestal a tak se na ní jistě brzo zapomene. Je nutné podotknout, že naše obranné šiky držely hlavně Ondra Nekola, Martin Zeman a Pepa Pecháčků. Oznámení poločasu bylo pro nás dobrou zprávou, páč jsme si mohli říct co do další části hry zlepšíme. Taktika byla jasná, držet to vzadu a eventuélně vyrazit dopředu a zabít. Soupeř nás tlačil, tlačil nás bolestně, souboje bolely, ale s výborným Ondrou Prcim v bráně jsme se drželi. A pak přišlo to, na co se někteří naši hráči těšili. Standartní situace před bránou soupeře. Bylo to dokonalé divadlo, možná lepší než Americká komedie. Bohužel jsme z našeho signálu druhý gól nepřidali. A soupeř zase tlačil a svíral. A najednou akce, autové vhazování z levé strany, snad Ondra Nekola posunul míč Honzovi Karbanovi, brankář soupeře lehce zazmatkoval a Honza měl lehce z úhlu absolutní loženku do prázdné klece. V každém se ozývalo klasické „Nooo... Nooo“, všem se zastavilo srdce, Honza pálí a zaznělo jéééééééé, Honza trefil tyčku. Nevadilo, aspoň nám tak rychle neuteče v tabulce střelců. Hostům poté začali téci nervy už pořádnou měrou. Vysvobozením bylo když zaznělo „poslední minuta“. Michal Jiroušek, který byl dnes minimálně na tři žluté za zdržování, se doplížil k míči, hodil Ondrovi „bramboru“ a byl konec. Urvali jsme to srdíčkem. Málem bylo ještě pozdvižení, pač dementní hráč od soupeře ve své vlastní flustraci chtěl vytáhnout Ondru, ale nakonec odešel nadávat do kabin. Utkání bych zhodnotil slovy bývalého „sparťanského a žižkovského“ rozhodčího Milánka Šedivého: „Vole, důležitý jsou body a už je jedno jak“ . Závěrem bych chtěl pochválit čisté konto na straně p. Prchala, exkluzivní tanečky rozvášněného Pavlíka, vlasovou kreaci našeho nového mistra Kubíka (vostříhej se vole:-D) a věčně neviditelného Honzíka Mičku..:)
Sestava: Ondra Prci(6/10)- Honza Karban(5) „C“, Ondráš Nekola(6), Pepík(6), Michal Jiroušek(5), Kuba Köveslygety(5), Filip Sekáč(5), David Sádlík(4), Martin Zeman(5), Pavel Štěrba(5), Martin Pišl(5), Honza Mička(5)
Kenguru FC 3:2 Klub odložených mužů
aneb Jak se těžko vyhrává, když nedáváš šance
V úterý 18. srpna se náš tým Odložených mužů sešel k prvnímu utkání nové sezóny. Jednalo se o přípravný zápas v němž jsme vyzvali klub Klokaního Fanklubu Kengeru FC. Soupeř se ze začátku nesešel v dostatečném počtu a proto soupeři vypomohl Ondra Nekola a Ondra Prci. Po krátkém rozkopání jsme se pustili do víru boje. Avšak od začátku náš tým tahal za kratší konec. Chyběl pohyb, nahrávka, komunikace a prolínání řad, neboli když to vepředu posereš, máš se vrátit:).
A jak jsme tak hráli nějak valně nevalně, přišel propadák na levé útočné straně. Přečíslení dva na jednoho a prohrávali jsme 1:0. Kdo by si myslel že se po tomto gólu náš tým probere, mýlil se a rázem to bylo 2:0. Po tomto gólu se naše hra začala pozvolna zlepšovat a už zde byly i náznaky kombinací. Bohužel jsme zase dostali gól a výsledek pomalu začal připomínat debakl. Ale potom, jak by čaroděj Dobroděj máchnul kouzelnou hůlkou se výkon rapidně zvedl, a začali jsme pěkně útočit a odměnou bylo snížení na 3:1, když se hezky trefil Michal Jiroušek. Zpevnili jsme i obranu díky našemu novému přírustku Pepovi, který se ukázal jako výborný rutinér v zadních řadách a až se s týmem více sehraje, tak jeho výkony půjdou určitě ještě více nahoru. Nedá se však říci, že bysme vzadu dále nedělali fatální chyby.. Ale soupeř už do konce zápasu ani jednu z dalších dvou šancí nevyužil. 15 minut před koncem, jsme vyrazili do rychlého protiútoku, který skončil autem. Martin Pišlík rychle balon sebral, hodil ho do vápna a Michal Jiroušek mohl slavit druhý zásah. Poté náš tým zabral na plný plyn, a hostující obrana odolávala jen ztěžka. Vyrovnání měl na hlavě opět Michal Jiroušek, ale absolutně dezorientopván a v menším záklonu napálil míč asi metr vedle pravé tyče. Vyrovnat mohl i kapitán Honza Karban, ale jemu dnes i přes jeho velcie dobrý výkon nebylo přáno. A když nedal ani naši největší šanci, porazil nás tým Kengeru 3:2, i když v tomto zápase rozdílných poločasů by asi více slušela přeci jenom remíza.
Sestava: Tomáš Karban(5,5/10)- David Sádlík(5), Martin Zeman(5,5),
Jan Karban “C“(7,5), Martin Pišl(5), Kuba(5), Pepa(6,5), Michal Jiroušek(8)
Totální změna WEBU!
Jak jistě všichni víte a vidíte, tak web nefunguje již delší dobu..Proto jsem byl nucen udělat opatření, aby web fungoval tak jak má.Došel jsem k názoru, že stránky nemůže dělat jeden člověk, bohužel ani dva. Rozhodl jsem se tedy, že každému hráči přidělím prácičku, která bude trvat vždy pro jednotlivého borce 5 min! Každý si může vybrat z následujících rubrik: Před zápasové ohlasy, po zápasové ohlasy, statistika hráčů, statistika klubu, tabulka, hodnocení hráčů a nakonec přátelská utkání. Jednotlivé rubriky se rozdělí dvoum hráčům, kteří svoji úlohu vůči webu budou dodržovat a plnit.! Pod tento odstavec přidávám popis veškerých činností na webu!Spěchejte-některé pozici jsou již obsazeny->v souboru pod tímto..
8.kolo: Bagr 1.FC - Klub odložených mužů 1:2
Souboj o první místo by se mohlo nazvat toto utkání.K soupeři jsme přistupovali s respektem, už jenom protože to byl do této doby první tým naší tabulky. Zápas začal volnějším tempem, jak my,tak soupeř se nepouštěl do vážnějších šancí a raději si hlídal zadní vrátka.Utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř se snažil tlačit brejky a centry přes celé hřiště, my naopak technickou hrou po zemi, bohužel ani jednomu týmu to nebylo moc platné. Tak se tedy šlo po prvním poločase do šaten za stavu 0:0. Druhý poločas jsme začali z naší strany velmi šťastně, když Filip Sekanina vypálil míč z otočky a neuvěřitelnou náhodou míč poslal od tyčky do brány, tím se zapomnělo na jeho individuální šance proti gólmanovi, které skončili brankáři v rukou. Zápas začínal nabírat na obrátkách a soupeř se tlačil do více a více šancí, naštěstí stál v bráně vždy připraven Ondra Prchalů, který vyrážel co mohl. Bohužel 8 minut před koncem přišel aut u naší brány, který byl vhozen před bránu, tam neuvěřitelně přeskočil tři hráče, včetně gólmana a dostal se k domácímu hráči, který se střelou do prázdné brány neměl potíže. Naštěstí jsme se z toho nesložily a soustředily se na vstřelení gólu, a tak 2 minuty na to přišel roh, kdy Janek Karbanů nahrával Ondru Nekolovi, který nás pak nádherným českým bodlem dostal do vedení. Konec zápasu jsme udrželi a z Panráce si vezem důležité 2 body. Náš tým jde do trháku a 3 kola před koncem vede tabulku o 2 body.
Nové změny na webu
Dnes jsem si hrál 4 hodiny z naším webem, upravil jsem naše profily a přidal k nim fotky. Dále jsem přidal starší fotografie, které najdete v sekci galerie nebo v odkazech pod reportážema ze zápasu, všechny tyto fotky jsem přesunul na google,kde je více místa a je tam lepší vkládání fotografií. Odstranil jsem veškeré naše asistence, páč je v tom šílenej bordel a nikdo na to stejně nečumí:)Tabulku jsem téže upravil:)
7.kolo: Klub Odložených mužů - FC Alkohol Vršovice 2:0
Zápas začal netradičně a to díky panu Prchalovi, který se někde ''nechtěným způsobem'' zapomněl a přišel o 13 minut pozdě. Tak jsme tedy musely požádat Pavlíka, který si stoupl do brány a bravurdně zachytal, patří mu velký díky:).Dnešní duel jsme vyhrály s přehledem. Soupeře jsme pustily ke dvoum výraznějším šancím, jedna šance prolétla od půlicí čáry do tyče a druhá přišla s autu, kdy si Ondra málem hodil míč do brány, který šel 3 metry vedle branky. První poločas jsme s jistotou vzadu udržely čisté konto a soupeře jsme nikam nepustily. Ofenzíva se velmi dobře snažila, ale k úspěchu to nevedlo, tak se šlo do šaten za vyrovnaného stavu 0:0. V druhém dějství jsme jasně zatlačily soupeře k bráně a obsřelovaly jsme hostujícího gólmana ze všech pozic, uchytila se až šourající, ale přesná střela Martina Zemana ze střední vzdálenosti, která se s trochou štěstí odrazila od tyče do brány. Osm minut před koncem přišla standartní situace, kdy Ondra Nekola šikovně našel Honzu Karbana, který si to narazil s Filipem Sekaninou a míč posunul do prázdné branky. Potom jsme už jenom kontrolovaly hru a odevzdaný soupeř už neměl ani síly na vytvoření nějaké šance. A tak jsme konečně po 15-ti zápasech udržely čisté konto. Moc bych chtěl pochválit obranu, která dneska pracovala velmi skvěle. A Ondru Prachala za první historické konto, tím si vyžehlil svůj 13-ti minutový pozdní příchod.Gratuluji pánové...
6.kolo: Stodůlecký piráti - Klub odložených mužů 3:0
První půle z naší strany pěkná a stravitelná, druhá půle strašidelná a trapná.Do zápasu jsme šli pod tlakem, už jenom díky tomu, že jsme se mohli utrnout na špici. V krásném prvním dějství jsme nemohly asi z 6 pokusů dopravit míč do sítě. Díky tomu jsme ztratily veškeré síly do dějství druhého, kde jsme dostaly pouhé ''tři góly'', soupeř nás absolutně ovládl a zatlačil k naší bráně kde si s námi dělal co chtěl.. Zasloužily jsme si prohrát 8:0 minimálně..Teď se koncentrujte na další zápas...
Odloženci vs. ''Výběr z ČERVEŇÁKU'' 3:2pp
Volný víkend jsme využily k přátelskému utkání, náš soupeř byl tentokrát netradiční, protože byl složen z kořalů z Červeňáku na poslední chvíly. Zápas byl přátelský a tak nepadalo moc gólů. Celkově bylo toto utkání pasivní, hlavně z naší strany, soupeř neměl co ztratit a chtěl se vytáhnout. Konečný výsledek byl 2:2,po dvou gólech si připsal Janek Karbanů a po jednom gólu do vlastní sítě náš nový brakář v poli Ondřej Prchal..:) A tak se tedy šlo na penalty.Jedinou penaltu od nás neproměnil Pavel Štěrbů, ale i bez ní jsme na penalty hladce zvítězily. Po zápase se šlo vše oslavit do Červeňáku:)
5.kolo: Klub odložených mužů - Poštmistři 4:3
Zakleté hřiště Tempo jsme konečně pokořily a na třetí pokus jsme konečně odcházely jako vítězové.Náš tým zatím v celé historii prohrál pouze třikrát s toho dvakrát právě na Tempu.Utkání začalo z naší strany velmi svižně, krásné kombinace i tvrdé střely, které soupeř absolutně nestíhal, jako by působil ospalým dojmem z pátečního večera. První gól přišel po 7 minutách hry, kdy obranu i brankáře propálil ze střední vzdálenosti Jan Karban.Neuběhlo ani pár minut a už se mohlo opět slavit, hrubku gólmana využil jeden z našich nejlepších hlavičkářů Filip Sekanina, který nás mohutným výskokem poslal do dvougólového vedení.Soupeř se po našich rychlých brankách vzpamatoval a začal se pomalu,ale jistě dostávat do hry.Chybu našeho gólmana využil hostující hráč po špatně vhozeném míči, který se ve snaze snažil odkopnout Martin Pišl, bohužel mu míč sklouzl a zapadl do brány.Náš tým se bohužel neuklidnil a záhy inkasoval vyrovnávající gól, kdy hostující hráč proběhl po brankové čáře okolo Pavla a poslal míč na úplně volného hráče, který s koncovkou do brány neměl potíž.Ke konci prvního poločasu přišel nádherný centr z naší obranné lajny, který zužitkoval Martin Zeman a záhy nekompromisně zavěsil s první pod víko.Po prvním poločase byl stav 3:2 pro domácí.Druhá půle po estetické stránce nevypadala tak jak měla, soupeř nakopával míče do našeho vápna, s kterých skoro vždy vybojovaly přímé kopy, které naštěstí neproměnily.My už jsme se soustředily pouze na výsledek a chodily jen do brejků.K jednomu takovému se dostal Martin Pišl, proběhl hřiště, chtěl nahrávat před bránu a nechtěně šourající míč procpal hostujícímu nemohoucímu brankáři mezi nohy.Ke konci zápasu se ještě soupeři podařilo snížit s přímého kopu,ale to už byla jenom úprava v zápise.
4.kolo: Motorclub - Klub Odložených mužů 3:5
Čtvrté kolo jsme odehráli na již známém Pankráci.K zápasu jsme se dostavily v 11 lidech, díky tomu jsme měli dvě výborné pětky a do brány se poprvé postavil DAVID SÁDLÍK, jenž vystřídal líného Tomáše Karbana, který nechtěl chytat, ale hrát v poli.Začátek hry byl z naší strany velmi nervózní, často jsme zbytečně pouštěli soupeře až k bráně, nemohli jsme kombinovat a zpracování míče bylo taky velmi obtížné.Nicméně po 15 minutách hry se z nenadání trefil Jan Karban, když ukradl míč stojícímu obránci a bombou zavěsil. Hra se přemisťovala z jedné strany na druhou, toho soupeř využil a po fatální chybě obránců vyrovnal a následně šel do vedení. Ke konci první půle vyrovnával na 2:2 Michal Jiroušek, který samostatným průnikem prošel obránce a vypálil po zemi k tyči. Po změně stran jsme rychle inkasovali a vypadalo to s náma bledě, soupeř se zatáhl a bránil v pěti lidech. Po několika neůspěšných útoků přišla z dálky střela Martina Pišla, kterou brankář vyrazil nad sebe a ta se dokutálela za brankovou čáru. Za stavu 3:3 soupeři docházeli síly a balon odkopávali, toho opět využil Honza Karban, naběhl do pasivního obránce, který odkopával míč, míč ho trefil a po neuvěřitelné chybě gólmana skončil v síti.Po chvilce se samostatným průnikem prosadil Ondřej Nekola, který napálil míč a ten prošel mezi nohama brankáře, tím už jenom korigoval skóre na 3:5 pro hostující tým.Z mého pohledu jsme zahráli pěkný a docela kombinační fotbal, hráli jsme na škváře a nezpůsobilost terénu na příliš nevadila.Fotografie nejsou a web soupeře taky ne. Sledujte náš týdeník Hanspaulka,viz dole:)
3.kolo: Klub Odložených mužů - Levá Fuska 2:6
No COMENT,jestli chcete můžete někdo napsat lepší reportáž:(

Ja vám klidně něco napíšu...! Jestli chceme takhle hrát dál tak to rovnou můžem zabalit prohrát se muže, ale stim, že jsem na hřisti odevzdal maximum a pak můžu odejit se vztyčenou hlavou což nemůže říct nikdo znás...! Ale už to začiná někde jinde někomu se nechce na před zápasovej trenink, někdo musí na chatu, někdo na tuning sraz, někdo si myslí že nedělá chyby atd...! tak to jdete do prdele s prominuti...!Všichni by se měli zamyslet nad tím jestli chtej vyhrávat a daj tomu maximum proto, aby to tak bylo nebo se můžem klidně v patek vykašlat na trenink jit na pivo pořadně se vožrat jak prasata a dostat třeba 10:0...!
2.kolo: Xichties FC - Klub Odložených mužů 2:3
Druhé kolo osmé ligy M proběhlo podle očekávání,ikdyž s velkými problémy,ale úspěšně jsme zdolali Xichties FC 2:3.Náš tým nastoupil k druhému soutěžnímu utkání velmi nervózně naladěn, a tak jak už je pravidlem po pár minutách jsme dostali po první střele gól na 1:0.Střela prošla za záda laxního brankáře, který nedokázal zabránit poskakujícímu míči. Každopádně první poločas jsme nezvládli, dvakrát jsme vystřelili na bránu, jinak jsme se stále váleli na zemi a soupeř nás přehrával. V druhé půli přišel z nenadání pískot z píšťalky neobjektivního rozhodčí, který do píšťalky písknul asi 4x za celý zápas a kopali jsme přímý kop z 8 metrů, k míči se postavil Martin Pišl,který s pomocí tečí domácího hráče srovnal na 1:1.Soupeř se nedal zastrašit a svými brejky rozděloval naší obranu.Výsledkem toho byl gól do naší sítě, opět po nepříliš tvrdé,ale skákající střel,inkasoval po nejistém zákroku Tomáš Karban. Stav utkání se změnil k nesympatickému.Jenže to bychom neměli mít Ondru Nekolu, který po samostatném průniku po levé straně bombou k tyči vyrovnal na 2:2.V samém závěru se už zdálo,že zápas se dohraje s vyrovnaným stavem.K naší radosti se tak nestalo a po neuvěřitelné chybě golmana domácího týmu, kdy míč odkopával od brány, který nechtěně netrefil a kopnul ho před sebe, se míče zmocnil Ondřej Nekola a mezi nohama ho procpal do brány.Díke této šťastné brance jsme vyhráli 2:3 a po druhém kole vedem tabulku.Zápas bych shrnul za strašidelný, už jenom díky škváře na které jsme hráli poprvé,míč odskakoval, nemohli jsme si přihrát a pořádně vystřelit.Prostě hrůza...:)
1.kolo: Kenguru FC - Klub Odložených mužů 2:3
Tak a je to tu, to o čem jsme všichni tajně snily, o našem prvním vítězství v soutěži.Vítězství jsme utrpěli s jedním hráčem na střídání na půdě Hanspaulky proti týmu Kenguru FC 2:3. Klasicky,ostatně jako vždy,jsme první inkasovaly my,ale po vyřknutí našeho hesla "my se nevzdáváme",jsme razantně změnily přístup ke hře a tak se po poločase nádherným golem prosadil Filip Sekanina, který srovnal a záhy nás po rychlém vhození autu poslal do vedení.Tempo hry jsme udávali my,výsledkem toho byla spousta krásných akcí,které završil Honza Karban, jenž bombou zavěsil do "šibenice"a ke konci zápasu si zlomil pravé zápěstí:(..Ale to z naší strany bylo vše, stáhli jsme se a opravdu z posledních sil jsme bránily dvougólový náskok.Deset minut před koncem, nás soupeř překvapil individuálním průnikem a snížením na 2:3.Nakonec jsme štastně vyhrali i díky našim fotrům panu šedivákovi Karbanovi a panu stratégovi Nekolovi, kteří nás svým burcuváním, fanděním a ošetřováním ,dostaly až do vítězného konce. Upozorňuji, že na zápas nás dorazilo zoufalí ale naštěstí dostatečny počet hračů. Jich bylo jako psů, ale naše mladé nohy je uběhaly. Po zápase jsme vše zapily vítězným pivíčkem.. !!Upozorňuji a dodávám!!, že nedoporučuji den před zápasem chlastat, páč jestli příště dorazíme ve stejným počtu, tak se na to rovnou můžem vysrat!!!Heslo zní: Nechlastej, když ráno nemůžeš vstát!!! Napsal Martin Pišl. Zdar a štěstí k vyhře dalším mačům.PS: Přikládám fotogalerii a web soupeře,viz. dole odkazy:)

Konec hlasování, máme LOGO

Všichni uznají za vhodné, když zrušíme anketu a konečně zvolíme logo.Logo navrhl a ztvárnil Ondřej Nekola, jeho základ pak poupravil vložením názvu do loga Jan Karban.V anketě sice oficiálně nevyhrálo(nýbrž jeho základ, pozn. redakce), ale po konverzaci s hráči týmu, jsem došel k názoru, že tento znak se líbí všem a je jednoznačně nejlepší. Tímto prohlašuji logo za OFICIÁLNÍ,viz výše:)
Nabídka turnajů
V sekci Nabídka turnajů>Euro cup pamako.Potloukal jsem se po internetu a našel jsem dost zajímavý MEZINÁRODNÍ turnájek.Hraje se v létě 4.-5. červenec v Pardubicích, kde bychom spali pod stanem, startovné činí 1 200 Kč na tým, s toho 500 Kč nám vrátí na jídlo a pití! Odměny jsou taky vysoké, dole v dokumentu přikládám PROPOZICE TURNAJE. Myslim si že by to mohl být velmi zajímavý víkend!Jde o to kolik by nás bylo schopných jet do Pardubic na víkend a vyplácnout tak 500 Kč na osobu, přikládám anketu:)Má to háček,podmínkou jsou dresy s trenýrkama,ale i to by se dalo vyřešit..
Klub Odložených Mužů - Xichties FC 12:6
Přátelské utkání,které náš tým sehrál 7.3. na půdě Hamrsportu v Bráníku,dopadl 12:6 ve prospěch Odloženců.Jako klasicky jsme začali obdrženým gólem.Nicméně netrvalo dlouho a srovnali jsme, hra se přelévala z jednoho konce konce hřiště na druhý. Góly padaly za sebou v rozležení,že jednou oni po druhé my, takto to trvalo do stavu 5:5, kdy soupeř pak odpadl pro nedostatek sil.Po tomto stavu jsme iniciativu na hřišti převzali my a soupeře už jsme prakticky nikam nepustili.Zejména bychom chtěli pochválit pana Nekolu, za výborný ˝tajming˝ přihrávek a pana Voráčka za první asistenci:)Hra se na začátku utkání musí o dost zlepšit, hra ve středu také, horší bylo i zpracování balonu, fakt je,že zápas jsme zvládli a na ligu jsme připraveni..Tři góly zaznamenal kapitán mužstva Jan Karban, po dvou gólech přidali Ondřej Nekola, Filip Sekanina a David Sádlík, po gólu korigovali utkání tyto hvězdy: Pavel Štěrba,Michal Jiroušek a Michal Tondl..Tak a jdu na pivo:)
Klub Odložených Mužů - S.F.O.T
1:15
Tým ze šesté ligy nám nabídl kvalitu, která se nedá srovnat s tou naší, soupeř nás jistě přehrával ve všem možném, všude byl o dva kroky dříve než my.Klub Odložených Mužů poprvé padl smutným,ostudným až trapným výsledkem 1:15, jediný gol zapasu vsítil po přihrávce Ondry Nekoly,Michal Jiroušek.Bohužel k tomuto výsledku přispěl fakt,že jsme k tomuto zápasu přijeli pouze v šesti lidech.
Klub Odložených Mužů - Hosthunters
1.zápas 4:4
2.zápas 6:2
Ve středu jsme odehráli přátelské utkání proti týmu Hosthunters, již od začátku bylo znát,že soupeř má zkušenosti,ale nedali jsme se zaskočit, první zápas jsme podali mistrovsky a uhráli skvělý výsledek 4:4,kdy se 2x trefil Jan Karban a po jednom golu někdo a někdo.Druhý zápas se,pak odehrál za neustálé únavy, náš brankář i jejich brankář odešel.Soupeř byl jen v šesti lidech,tak jsme mu tedy pujčili Filipa Sekaninu.Ten nám dokonce i jednoho gola vstřelil,ale nad únavou obou mužsttev to nic nezměnilo,vyhráli jsme 6:2..
Klub Odložených Mužů - Modrý Svině > PŘÁTELÁK ODLOŽEN!!!!!!
Zápas se odkládá kvůli šílenému množství sněhu, kvůli správci hřiště,který si válí šunky na horách a není schopnej uklidit síh z plochy, na dobu neurčitou.Informace o tom kdy a kde podám příští týden.Soupeř Modrý Svině,tímto se jim ještě omlouvám za název "nemodernisti",protože mají úchvatné a dokonalé stránky(viz:dole odkaz).
Klub Odložených mužů - Pražskej výběr
1.zápas 2:1
2.zápas 2:5
Náš druhý historický soupeř byl Pražskej výběr, zápas se hrál za Sibiřských podmínek na zmrzlé ploše, odehráli jsme dva zápasy, první utkání jsme začaly špatně už jenom kvůli kvalitě povrchu a po osmi minutách už jsme prohrávali 0:1,ale senzačně jsme otočili, první gól vstřelil nádhernou bombou David Sádlík, který vstřelil již svůj 3 gól.Po změně stran za stavu 1:1 vstřelil svůj 4 gól Jan Karban, jenž prošel celé hřiště, potom co mu nahrál Tomáš Karban, i díky němu jsme první zápas vyhráli 2:1.Druhý zápas se od začátku vyvýjel špatně, kapitán našeho týmu si zranil pravou nohu(natazěný sval v lýtku) a šel si stoupnout do brány,během 2 minut pustil 2 góly, za který si mohl sám, za stavu 0:2, snížil Ondřej Nekola, ale to nezměnilo nic nad nemohoucností gólmana, ještě Ondřej přidal druhý gól,ale na faktu zápasu toho moc nezměnilo,prohráli jsme 2:5..
Klub Odložených Mužů 12 : 2 Pragochmel "B"
Náš tým sehrál svoje první přátelské utkání,na půdě Hamrsport v Bráníku. Náš první historický soupeř byl Pragochmel "B", do zápasu jsme šli jako úplní nováčci, i proto jsme měli strach o výsledek, po 5 minutách hry nás dostal do vedení prvním historickým golem Michal Tondl, díky němu nám spadl kámen ze srdce, hru jsme uklidnili a přidávali gol za golem.Soupeř nebyl ve vinikající formě,dokazuje to malý počet hráčů,který dorazil, a tak jsme soupeře drtily přesnými přihrávky, brazilskými kombinacemi a tvrdými ranami za záda brankáře.V zápase padl i první hattrick,jenž vsítil Jan Karban.Dvě trefy do sítě soupeře zaznamenal tvrdými střely i kanonýr Milan Humaj,který do zápasu ani nechtěl nastoupit kvůli střevním potížím:), dva goly dal i Pavel Štěrba, po jednom golu si ještě připsali tito hráči Ondřej Nekola, Martin Pišl, Filip Sekanina a David Sádlík..Speciálně bychom chtěli pochválit Ondru Nekolu za jeho bezchybnou hru vzadu a p. Jaroslava Voráčka za skvělou hru v poli..
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one