Jsem náctiletý genius,který založil tento tým,tento web a vše co se kolem tohoto téma děje.Studuji Management Cestovního Ruchu,hrál jsem 8 let fotbal na Libuši,poté co mě pan trenér Švimberský vyhodil,tak jsem zkoušel s karierou pokračovat na Tempu a pak v Liblicích-neúspěšně,teď jsem kapitán a vedoucí tohoto klubu,toť vše o mé osobě..
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítejte na stránkách Hanspaulkového, fotbalového týmu !!!

 

1.Kolo

Jan Karban:
Jako jeden z hlavních tahounu tymu a kapitán určitě nezklamal. hlavně první půle byla z jeho strany výborná až na pár balonu nekazil a rozdával míče. Ovšem v druhé půli zhruba po 10 minutách bylo vidět, že je skoro vyčerpán a místo toho, aby si pomohl, začal úplně zbytečně tahat balony a chodit do nesmyslných kliček, nahrávek. Musím se dodat, že v některém ze soubojů si zlomil ruku což ho do jisté míry omlouvá !

Filip Sekanina:
Řekl bych, že Filipovi se moc nedařilo hlavně v první půli mu odskakovali balony a jeho hra byla celkem špatná ovšem snaha vybojovat každý balon a nic nevypustit byla jasna. Což se nakonec ukázalo ve dvou trefách do sítě soupeře! Určitě kdyby nedal tyto dvě branky jeho známka by byla 3- ale je důležité umět využit všechny šance a to Filip zvládl na 1!

Martin Pišl:
jeho výkon spolu s výkonem Pavla byl pro mne největším zklamáním! Nedá se říct, že by hrál špatně, ale jelikož ho znám a vím co v něm je chyběla mi od největší rychlost, agrese, nabídka a střelba! Myslím, že je v něm daleko víc než předvedl! Doufám, že příště nám to všem dokáže!!!

Tomáš Karban:
Tomáš byl trochu jako čaroděj! Chytil nejméně 3 jasné šance a nechyboval. Hlavně dokázal zpomalit a uklidnit hru! Jediné co se mu dá trochu vytknout je špatná rozehra hlavně rukou a ze země. Jinak měl určitě velký podíl na naší výhře! Jen tak dál Tome.

Jaroslav Voráček:
Jara měl určitě jeden ze svých nejlepších zápasů. Ví se, že není moc technický hráč, ale spíše bulldog i když tak postavou nevypadá přesto u něj docházelo k minimálním ztrátám míče, vyhrál spoustu balónů a nechodil do zbytečných kliček! Doufejme že si tuto formu přinese i do dalších zápasů !

Pavel Štěrba:
Byli jsme rádi, že Pavel nakonec dorazil na druhou stranu nás mrzelo v jakém stavu! A od toho se také odvíjel jeho výkon špatná rozehra přehled a zbytečné ztráty míče! Myslím, že je to škoda jelikož má daleko na víc a měl by patřit k lepším v týmu!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one