Jsem náctiletý genius,který založil tento tým,tento web a vše co se kolem tohoto téma děje.Studuji Management Cestovního Ruchu,hrál jsem 8 let fotbal na Libuši,poté co mě pan trenér Švimberský vyhodil,tak jsem zkoušel s karierou pokračovat na Tempu a pak v Liblicích-neúspěšně,teď jsem kapitán a vedoucí tohoto klubu,toť vše o mé osobě..
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítejte na stránkách Hanspaulkového, fotbalového týmu !!!

 

2.Kolo

Tomáš Karban:
Od minulého kola byl jeho výkon na úplně jiné úrovni. Dokonce bych mu připsal i jeden gól sice před ním balón nepříjemně skočil, ale myslím, že to bylo celkem chytatelné. Největší jeho chyba v tomto zápase však byla ve vybíhání a sbírání balónů ve vápně. Určitě musí zlepšit také mluvení a výkopy od brány. Ovšem nedá se říct, že chytal špatně jeho výkon byl průměrný.

Jan Karban:
Jeho hra nebyla z daleka tak dobra jako proti Kengeru, ale musí se říct, že to asi u nikoho vzhledem k povrchu na kterém jsme hráli. Také se musí nechat, že nastoupil i s naštíplou kostí což se cení proto i když jeho hra byla průměrná dostal za 2.

Filip Sekanina:
Filip nejprve hrál v útoku, kde vybojoval spoustu balónů, ale zpracování a nahrávka mu moc nešli. Ovšem ve druhé půli moc mile překvapil a to když se posunul na místo stopera a dalo by se říct, že vše omlátil a nikoho nepustil do šance hlavně spousta vyhraných hlaviček bylo to moc dobré!

Michal Jiroušek:
Jeho hra jako vždy vnesla do zápasu myšlenku. Měl výbornou nabídku nahrávky se mu dařili do střel se také probojoval akorát je u něj potřeba zrychlit práci s balónem občas o sekundu o dvě je někde potřeba balón poslat dříve a tím zrychlit hru. Jeho výkon byl sympatický.

Jan Mička:
Bylo vidět, že honza nebyl ve své kůži balóny mu skákali od nohy nedokázal skoro nahrát a občas zkoušel zbytečnou kličku. Na druhou stranu byla vidět jeho obrovská snaha a stále byl v nabídce, žádný souboj nevypustil a vše se snažil dohrát až do konce.

Pavel Štěrba:
Pavel si odpustil velké předzápasové dýchánky a jeho výkon šel o 300% nahoru! Bojovnost, dravost, nahrávka, střelba vše už bylo jasně vidět. Pár balónů sice zkazil, ale to asi všichni. Jeho výkon byl dobrý, ale stále věřím, že je v něm víc!

Jaroslav Voráček:
Jarda opět zahrál, jako jsem ho neviděl nikdy předtím opravdu mě i jiné co ho znají a ví, jak hrával a co hraje ted, tak musí vidět veliké zlepšení. Výborně nikoho nepustil a zastavil spousty útoků pral se o každý balón. Opět zbytečně nevymýšlel a volil jednoduchou nahrávku sice nic víc navrch do hry nepřidal, ale je podstatné že tu svou práci si odvedl!

Martin Zeman:
Martin jeho hlavní chyba nebyla až tak ve hře s míčem, ale v pohybu, myšlence a výběru místa. Párkrát to vypadalo, jako že neví co má dělat s balónem nebo kde má stát a kam se má hnout určitě by na tom měl zapracovat, protože to je byla jeho jediná, avšak podstatná chyba v zápase. Jinak si myslím, že balón mu ani moc problém nedělal.

Martin Pišl:
Jednoznačně nejkrásnější moment u Martina volný přímí kop ala placírka Thiery Henry 1:1! Sice s pomocí teče, ale balón opravdu krásně kroutil do brány! I hra byla oproti Kengeru o dost lepší , na pár chybiček velmi slušný výkon!

Michal Tondl:
Michalovi se opravdu začátek zápasu moc nepovedl tři nahrávky do nohy třikrát ztráta balónu. Až ve druhé půli se jeho výkon zvedl. Nedá se mu upřít velká snaha a bojovnost, ale o proti tomu co předváděl v přípravě byl jeho výkon průměrný. Věřím že v příštím utkání to napraví!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one